BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Gossip

Ndjekësja ‘i prish’ pushimet Rudina Magjistarit me komentin e pështirë, moderatorja s’ia përton aspak me përgjigjen

Ndjekësja ‘i prish’ pushimet Rudina Magjistarit me komentin e

Moderatorja Rudina Magjistari përmes postimeve në rrjetet sociale na ka zbuluar se ka nisur pushimet e saj verore në Turqi, edhe pse në ekran shfaqen çdo ditë emisione që ajo i ka xhiruar më herët.

Por së fundi në një postim që moderatorja ka bërë nga pushimet e saj në Turqi, një prej ndjekëseve duket se e ka lëshuar gojën më shumë sesa duhet, sa i takon një pijeje që po konsumon Rudina.

”Rudina më fal po foto nuk di të bësh…kjo gota ngjan si e mbushur me urin …pushime te mbara gjths”, i shkruan ndjekësja, që duket se mendon për të mirën e moderatores, që të përmirësohet me fotot e saj.

” Jo moj zemra, ka ngjyre tjeter urina. Por nese ti e ke ne kete ngjyre shko vizitohu, ose te pakten pi me shpesh uje. Ta them sinqerisht”, i kthen përgjigjen moderatorja që duket se ka marrë dhe shumë pëlqime nga ana e ndjekësve të saj.

Ndjekësja ‘i prish’ pushimet Rudina Magjistarit me komentin e