BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

Ndodh ajo që nuk pritej LIVE në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ mes ish të dashurit të saj Donaldit dhe moderatores së Top Channel Bora Zemanit

Ndodh ajo që nuk pritej LIVE në shtëpinë e ‘Big

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj janë takuar në shtëpinë e “Big Brother Vip” 6 muaj pas ndarjes.

Pas surprizës së organizuar për mikeshën e ngushtë të moderatores, këngëtaren Semi Jaupaj, moderatorja ra dakord që të takonte edhe ish-in e saj. Duke shkuar tek ajo me një lule në dorë, Donaldi arriti që t’i “vidhte” një puthje.

Mirëpo të dy kanë vendosur që diskutimin për të ardhmen mes marrëdhënies së tyre ta diskutojnë jashtë shtëpisë së “Big Brother”.

https://www.instagram.com/tv/CVWKKHbo8dS/?utm_medium=copy_link

https://www.instagram.com/tv/CVWKZg3ImhY/?utm_medium=copy_link