BREAKING NEWS

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron arrestime të politikanëve: Ja lista e ministrave që përfundojnë në burg

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe nxjerr aferën me firmën e Edi Ramës: Arben Ahmetaj...

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe
x
BREAKING NEWS

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”, Kryehetuesi i komunizmit zbulon pse kërkohej arrestimi i gjyshit të Edi Ramës

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”,
x
BREAKING NEWS

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe gjëra të tjera që nuk i kam publikuar ende, institucionet nuk më kthejnë përgjigje edhe pse...

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe
x
BREAKING NEWS

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i bën thirrje qeverisë: Kjo vjen si rrjedhojë e...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja e Ilir Metës

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë: Ja cili është kryebashkiaku që nuk do rikandidojë dot në zgjedhjet e ardhshme pasi do të jetë nën hetim

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë:
x

Gossip

Ndodh publikisht! Moderatorja e njohur shqiptare shtang këngëtarin në mes të emisionit: Sot kam sjellë letrat e divorcit!

Ndodh publikisht! Moderatorja e njohur shqiptare shtang këngëtarin

Klea Huta dhe Elgit Doda konsiderohen nga shumë persona si një nga çiftet më të ëmbla shqiptare, por paraqitja e tyre e fundit televizive duket mos të ketë qenë me kaq sheqer.

Çifti do jetë i ftuar në “Më lër të flas” të premten teksa emisioni është regjistruar më herët këtë javë. Donaldi dhe Romeo kanë publikuar promon në rrjetet sociale ku mes të tjerash paraqitet edhe Klea duke kërkuar divorcin me disa letra në duar.


“Sot kam sjellë letrat e divorcit. Dhe nëse nuk e nënshkruan letrën rri me mua.”– thotë Klea në videon në fjalë dukshëm me shaka në efekt të emisionit që është komik.

Megjthatë, se si ka vijuar më tej situata mes tyre do e shohim të premten.

Ndodh publikisht! Moderatorja e njohur shqiptare shtang këngëtarin