BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

Ndodh e papritura në emisionin e ‘Top Channel’, konkurrenti largohet me urgjencë nga studio

Ndodh e papritura në emisionin e ‘Top Channel’, konkurrenti

Takimi mes Shqipe Hysenaj dhe Mevlan Shabës në “Përputhen” nuk shkoi ashtu siç pritej.

Që në fillim, Mevlani kishte shprehur pëlqimin për 28-vjeçaren, por pas këtij takimi të parë, dyshja vendosi të mos takohej më asnjëherë.

Kritika të shumta i janë drejtuar Mevlanit. Në emisionin e sotëm, ka patur sërish debat në studio.

Në një moment, Mevlani kërkon vëmendjen e moderatores dhe i komunikon lajmin se do të largohet nga studio pasi ka marrë një telefonatë urgjente.

“Bora më duhet të iki, kam marrë një telefonatë, ka të bëjë me arsye shëndetësore” u shpreh Mevlani.

Nuk dihen arsyet e largimit të tij, mbetet të shohim çfarë do të ndodhë me të ditën e nesërme.

 

Më të lexuarat