BREAKING NEWS

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i Shëndetit Publik në Amerikë konfirmojnë fakte tronditëse nga studimet e bëra: Sjellin një shpërthim çekuilibri të sistemit, sëmundje e Alzaimer, përfundimisht në tru...

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i
x

Gossip

Ndodh e papritura në 'Hell's Kitchen', Renato Mekolli kalon çdo parashikim, i hedh konkurrentes në fytyrë...

Ndodh e papritura në 'Hell's Kitchen', Renato Mekolli kalon

Mbrëmjen e djeshme në emisionin "Hell's Kitchen', Renato Mekolli u acarua me njërën ndër konkurrentet, Ergisën. Në pjatën e saj ndodhej një copë buke e kafshuar, gjë që nuk u prit aspak mirë nga shefi i kuzhinës.

"Nuk e kam kafshuar unë", tha Ergisa, mirëpo Mekolli ia hodhi ushqimin në fytyrë dhe më pas në përparësen e kuzhinës.

"Lat nam, lat nam...e kafshon tjetri dhe ma vendos mua...i thërrisni kokës apo nuk i thërrsini", bërtiti Renato.

Më të lexuarat