BREAKING NEWS

COVID-19/ Më shumë se 2 mijë testime! Ministria e Shëndetësisë tregon sa persona rezultuan të infektuar ditën e sotme

COVID-19/ Më shumë se 2 mijë testime! Ministria e
x

Gossip

Ndodh e papritura në ‘Përputhen’, Ana zhvesh lakuriq konkurrentin gjatë takimit: Nuk jam mësuar të më...(VIDEO)

Ndodh e papritura në ‘Përputhen’, Ana zhvesh lakuriq

Gjatë puntatës së djeshme, në "Përputhen" u transmetua takimi ndërmjet Anës dhe Beartit. Dyshja realizuan një lojë me dënime, gjatë së cilës Ana i hoqi bluzën konkurrentit.

Pjesë nga biseda mes tyre:

Bearti: Shpejt më zhveshe. Nuk jam mësuar të më zhveshë një femër.

Ana: Ka gjithmonë një herë të parë, mos u mërzit! Kujdesu për gjërat e tjera të mos zhvishesh më, se kjo iku. Bëj shaka.

Më pas, Bearti i dha dënim që ta puthte.

Bearti: Ti të më puthësh mua, e kam parë që të gjithë djemtë të kanë puthur ty, e unë dua të jem pak më i veçantë: të më puthësh ti mua.

Ana: Fitove vetëbesim shumë shpejt ti djalë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ana zhvesh Beartin lakuriq @topchannelalbania @_callmebeba_ @beartrexhepi @ts_tsecret @borazemani @olsamuhameti

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on

Më të lexuarat