BREAKING NEWS

“E përdorte emrin e babait tim për t’i hedhur gurë Berishës’, Erion Braçe i jep përgjigjen e fortë djalit të Remzi Hoxhës

“E përdorte emrin e babait tim për t’i hedhur gurë
x

Gossip

Ndodh e papritura në ‘Përputhen’, njëra nga konkurrentet bën gabimin e rëndë dhe thyen rregullat, produksioni merr vendimin

Ndodh e papritura në ‘Përputhen’, njëra nga

Që në nisje të emisionit “Përputhen” ditën e djeshme, moderatorja Bora Zemani shpjegoi arsyen e mungesës së një prej vajzave.

Ajo tha se Fjorela sot mungon, pasi nuk ishte paraqitur në orar për emisionin.

“Kushdo që thyen rregullat e emisionit, do të penalizohet. Fjorela u paraqit me vonese dhe emisioni nuk toleron askënd që nuk respekton rregullat. Do të shohim më vonë se çfarë vendimi do të marrin drejtuesit e emisionit,” tha Bora Zemani.