BREAKING NEWS

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i fuqishëm nga Yuri Kim

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i
x

Gossip

Ndodh incidenti i rëndë në ‘Top Channel’, konkurrentja e ‘Hell's Kitchen’ shpërthen në lot dhe ulërima (VIDEO)

Ndodh incidenti i rëndë në ‘Top Channel’,

Një incident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në puntatën e radhës të emisionit "Hell's Kitchen". Njëra ndër konkurrentet, Xhesi është djegur me vaj të nxehtë teksa gatuante.

Asaj i ra vaji mbi këmbë dhe nxitoi të hiqte çorapen. Xhesi shpërtheu në lot nga dhimbja, teksa një tjetër konkurrente po kujdesej për të.

Momenti 18:50 në video:

Më të lexuarat