BREAKING NEWS

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë, zv/ministra, drejtorë e ish-anëtarë të LSI, zbulohen emrat që spostojnë veteranët

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë,
x

Gossip

Ndodh në emisionin e Luana Vjollcës, befasojnë dy këngëtarët, ‘kapen keq’ me disa artistë të njohur

Ndodh në emisionin e Luana Vjollcës, befasojnë dy

Këngëtarët Blunt dhe Real 1 gjatë sfidës ‘Paintball’ në “Shiko Kush LUAN” janë pyetur se “Cilit prej personazheve publikë në tabelë keni për t’ju bërë DISS LIVE nga “Shiko Kush LUAN”?” Blunt dhe Real 1 “goditën” Encën dhe Ledri Vulën.

Blunt teksa gjuajti Encën tregoi se nuk ka asgjë me të përvçse se Real e pëlqen atë, ndërsa ky i fundit “goditi” foton e Ledri Vulës duke mos e komentuar.

Dy reperët reaguan edhe ndaj reperit Gjiko duke gjuajtur foton direkt kur dëgjuan emrin e tij. Madje Real grisi edhe foton e Gjikos, që ndodhej në tabelë mes emrave të tjerë të famshëm.

Në një ndër pyetjet ishte se këngët e cilit personazh nuk dëgjojnë e në momentin e parë që u del rastësisht në radio një këngë e tyre ndryshojnë kanal, ata goditën dy këngëtaret e njohura Kidën dhe Tunën.

“Cilës prej vajzave në tabelë nuk i bin xhinset tamam se i ka “fake” të gjitha?” Përgjigjja e tyre ishte sërish Tuna.

Në një tjetër pyetje për personazhin që dy këngëtarët nuk flasin përgjigjia e tyre nëpërmjet goditjes me armë ishte emri i Noizy-t.

 

Më të lexuarat