BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Gossip

Ndodh në Eurovision! Këngëtari befason me veprimin në mes të skenës (Pamjet që po thyejnë rrjetin)

Ndodh në Eurovision! Këngëtari befason me veprimin në mes

Mbrëmjen e djeshme  në Torino u zhvillua nata e dytë gjysmëfinale e Eurovisionit. Gjatë performancës të këngëtarit të San Marinos, emri i vërtetë i të cilit është Lauro De Marinis nuk munguan as puthjet. Por ato i këmbeu me kitaristin e tij.

Në një moment teksa këndonte dhe kërcente në mënyrë sensuale ai u afrua dhe puthi kitaristin e tij, duke kënduar më pas vargjet: Love is love! (Dashuria është dashuri)

Këtë vit, këngëtari që përfaqëson San Marinon me këngën e tij Stripper, kishte zgjedhur edhe një veshje tejet provokative, i mbuluar i gjithi me dantellë të tejdukshme. Këtë gjysmëfinale, janë kualifikuar: Belgjika, Çekia, Azerbajxhani, Polonia, Finlanda, Estonia, Australia, Suedia, Rumania dhe Serbia.

Më të lexuarat