BREAKING NEWS

Më shumë të shëruar sesa raste të reja! Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Më shumë të shëruar sesa raste të reja! Ministria e
x

Gossip

Ndodh për herë të parë/ Andi, Tea dhe Shqipja shfaqen bashkë pas skandalit në ‘Përputhen’ (FOTO)

Ndodh për herë të parë/ Andi, Tea dhe Shqipja shfaqen

Për herë të parë pas skandalit të bujshëm, Tea Trifoni dhe Shqipja e ‘Përputhen’ do të përballen me njëra-tjetrën në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”.

Shqipja nuk i ka ndalur akuzat për Tean, duke theksuar se: “nuk do t’i harroj kurrë çfarë më ke bërë”.

Të ftuar në studio janë edhe ish-konkurrentët e tjera, Andi Shehu dhe Ana Kauri. Kjo është dalja e parë bashkë në një emision për Tean dhe Andit pas skandalit.

“E shikoj naive se sheh anën pozitive të gjërave, prandaj del ajo gënjeshtra që do ta mbulojë, pasi kërkon t’i shtyjë gjërat

Është e vërtetë, sepse i ka nxjerrë të vërtetat të gjitha, por naiviteti e ka penguar”, tha Andi për Tean.

Ndodh për herë të parë/ Andi, Tea dhe Shqipja shfaqen