BREAKING NEWS

Përballet për herë të parë me zërat kritikë ndaj tij, zbulohen 2 lëvizjet e rëndësishme të Lulzim Bashës ditën e sotme

Përballet për herë të parë me zërat kritikë
x

Gossip

Ndodh për herë të parë në 'Përputhen', Antonela ‘kapet mat’ me konkurrentin e larguar nga emisioni

Ndodh për herë të parë në 'Përputhen',

Antonela dhe Atdheu janë fotografuar duke darkuar bashkë, foto e cila menjëherë qarkulloi në media dhe ngriti dyshimet se ç'po ndodh mes të dyve.

Dëshmitarët okularë kanë rrëfyer për Prive.al se takimi i Atdheut dhe Antonelës nuk ka qenë privat por i xhiruar nga dy kameramanë.

Mesa duket ky zhvillim do të shënojë rikthimin e Atdheut në program, gjë e cila ndodh për herë të parë në "Përputhen", që një ish-konkurrent të rikthehet në program.

Ndodh për herë të parë në 'Përputhen',