BREAKING NEWS

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj për Bashkinë e Tiranës, ma ka kërkuar baza

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj
x
BREAKING NEWS

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e naftës dhe benzinës

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek Avdylajt?”/ Zhdukja e Ervis Martinajt, RENEA zbarkon në këtë qytet

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek
x
BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x

Gossip

Ndodhej me pushime, këngëtarja e famshme përballet me të papriturën, i grabisin banesën 6 milionë $ me nëntë dhoma gjumi dhe 13 banjo

Ndodhej me pushime, këngëtarja e famshme përballet me të

Mariah Carey ka rënë pre e një grabitjeje teksa ndodhej me pushime. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në muajin Korrik, kur këngëtarja ishte me pushime në Capri, Itali.

Sipas mediave të huaja, disa persona kanë grabitur shtëpinë e saj në Atlanta që vlen 5.6 milionë dollarë.

Ndodhej me pushime, këngëtarja e famshme përballet me të

Mediat e huaja raportojnë se policia ka konfirmuar vjedhjen por nuk ka ndarë informacione për shkak se hetimi vijon ende. Carey bleu shtëpinë me nëntë dhoma gjumi dhe 13 banjo në nëntor të vitit 2021. Shtëpia përmban gjithashtu një pishinë, fushë tenisi dhe një shesh për lojëra.

Ndodhej me pushime, këngëtarja e famshme përballet me të

Ndodhej me pushime, këngëtarja e famshme përballet me të

Më të lexuarat