BREAKING NEWS

Rama zbulon mesazhin që i kanë dërguar në telefon, mikesha i tregon SFIDËN që i ka shpallur Basha: Më tha o xhan do të...

Rama zbulon mesazhin që i kanë dërguar në telefon, mikesha
x

Gossip

Ndodhen në pushime luksoze në Dubai, trashëgimtaret e “Top Channel” tregojnë ‘problemin’ e tyre madhor, Lori shumë e pakënaqur ne Sarën (FOTO)

Ndodhen në pushime luksoze në Dubai,  trashëgimtaret e “Top

Trashëgimtaret e 'Top Channel', Lori dhe Sara Hoxha, kanë bërë të dyja një udhëtim në Dubai këtë fillim viti për të kaluar momente relaksi mes tyre.

Në rrjete sociale, dy vajzat kanë ndarë herë pas here momente nga pushimet e tyre, duke marrë vëmendjen e të gjithëve.

Sara dhe Lori sigurisht që e shijojnë në maksimum shoqërinë e njëra-tjetrës, por ka një “problem” të madh që e pengon Lorin të kënaqet 100%: Fakti që Sara s’i shkrep pozat perfekte!

Këtë hall, trashëgimtarja e “Top Channel” e ka ndarë me ndjekësit në InstaStory, duke publikuar një foto që ajo i ka bërë Sarës dhe një foto që Sara ia ka bërë asaj.

“Fotot që i bëj unë dhe fotot që ajo më bën mua.”– shkruan Lori, duke na bërë të qeshim.

Ndodhen në pushime luksoze në Dubai,  trashëgimtaret e “Top

Ndodhen në pushime luksoze në Dubai,  trashëgimtaret e “Top

Më të lexuarat