BREAKING NEWS

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit të Ekspertëve: Duke nisur nga nesër do të...

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit
x

Gossip

Ç’ndodhi? Murati largohet takimi me Sindin (FOTOT)

Ç’ndodhi? Murati largohet takimi me Sindin (FOTOT)

Gjatë ditës së dejshme është shfaqur takimi i Sindit dhe Elvisit, dhe Sindi ka filluar të shfaqë hapur pëlqimet e saj.

Po ashtu ajo ka vendosur që javën tjetër të dalë në takim me Muratin. me të cilin ka zhvilluar disa takime dhe se u shpreh se ka një pëlqim për të.

Disa ndjekës të këtij emisioni, kanë filluar të publikojnë disa foto nga takimi i ardhshëm mes Sindit dhe Muratit, dhe duket se ai është larguar nga takimi.

Por kjo mbetet të shihet javën e ardhshme kur do të publikohet takimi.

Ç’ndodhi? Murati largohet takimi me Sindin (FOTOT)Ç’ndodhi? Murati largohet takimi me Sindin (FOTOT)