BREAKING NEWS

Pamjet ‘bombë’ të Artan Hoxhës për kryebashkiakun socialist që shfaqet duke pirë kokainë, dalin detajet çfarë dallohet në video dhe paralajmërimi i rëndë

x

Gossip

Ndryshe nga moshatarët e tjerë që mezi presin, këngëtarja e njohur shqiptare ka humbur një nga eventet e rëndësishme të jetës, tregon se ç'ndodhi (FOTO)

Këngëtarja Greta Koçi ka qenë e njohur për publikun shqiptar në një moshë shumë të re, kur ishte vetëm 14-vjeç.

Madje për shkak të angazhimit në muzikë ajo ka hnumbur dhe një nga eventët e rëndësishme pas mbarimit të gjimnazit.

Greta, së fundmi ka ndarë detaje për veten me anë të disa pyetjeve nga fansat në rrjetin ‘Instagram’.

Teksa u pyet për mbrëmjen e maturës, këngëtarja zbuloi se nuk ka qenë e pranishme për shkak të koncerteve.

‘Qysh , sa e lezetshme kjo ‘qysh’. Që ta dini ju unë nuk kam shkuar fare në mbrëmjen e maturës. Kisha koncerte dhe madje 2 atë ditë, dhe nuk arrita dot të shkoja”, shkruan ajo.