Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ndryshe nga moshatarët e tjerë që mezi presin, këngëtarja e njohur shqiptare ka humbur një nga eventet e rëndësishme të jetës, tregon se ç'ndodhi (FOTO)

Postuar: 17/09/2019 - 12:28

Këngëtarja Greta Koçi ka qenë e njohur për publikun shqiptar në një moshë shumë të re, kur ishte vetëm 14-vjeç.

Madje për shkak të angazhimit në muzikë ajo ka hnumbur dhe një nga eventët e rëndësishme pas mbarimit të gjimnazit.

Greta, së fundmi ka ndarë detaje për veten me anë të disa pyetjeve nga fansat në rrjetin ‘Instagram’.

Teksa u pyet për mbrëmjen e maturës, këngëtarja zbuloi se nuk ka qenë e pranishme për shkak të koncerteve.

‘Qysh , sa e lezetshme kjo ‘qysh’. Që ta dini ju unë nuk kam shkuar fare në mbrëmjen e maturës. Kisha koncerte dhe madje 2 atë ditë, dhe nuk arrita dot të shkoja”, shkruan ajo.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2019 - 09:40

Moderatorja, Bora Zemani ka dashur të surprizojë të atin duke bërë tatuazh gradën e fundit të kolonelit që babai i saj e ka mbajtur në 30 vite pune si oficer i Forcave të Armatosura.

Postuar: 23/10/2019 - 09:40

Alban Skënderaj është një ndër këngëtarët më të dashur shqiptar, i cili na suprizon gjithmonë me

Postuar: 23/10/2019 - 09:28

Pak javë më parë Hygerta Sako ishte e ftuar në emisionin “Rudina”, në të cilin deklar

Postuar: 23/10/2019 - 08:41

Fiori Dardha dhe Rozana Radi drejtojnë së bashku emisionin ‘Boom’ në ekranin e &lsquo

Postuar: 23/10/2019 - 08:36

Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj në fotot e publikuara së fundmi në rrjetet sociale, duke

Postuar: 22/10/2019 - 23:44

Pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë”, ishte e ftuar gazetarja Mira Kazhani

Postuar: 22/10/2019 - 16:27

 Aktori i humorit, Rezart Veleshnja është një prej personazheve më të dashur për publikun sh