Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ndryshime të mëdha në ‘Klan’, Olsi Bylyku drejt 'Duplex'? Zbulohet bashkëpunimi me Marina Vjollcën

Postuar: 22/08/2019 - 15:45

Sezoni i ri televiziv në Klan pritet me shumë ndryshime. Është diskutuar nëpër media për disa largime dhe rikthime të tjera por ende nuk ka zyrtarizim të asnjë prej zërave. Ndërkohë lajmi se Marina Vjollca do i rikthehet ekranit të Klan është i vërtetë.

Së fundmi burime për “Neës31.al” kanë zbuluar detaje të reja mbi programin që ajo do të drejtojë.

Olsi Bylyku do t’i bashkohet kastit të aktorëve të “Duplex”. Ata do të “bashkojnë forcat” duke na sjellë një program totalisht të ri, fokusi i të cilit do të jetë argëtimi nëpërmjet humorit dhe muzikës. Programi do të jetë nën drejtimin e Marinës dhe do të transmetohet në të njëjtin orar që ka pasur “Duplex”, pra çdo të shtunë, në orën 20:00.

Ndërkohë që ende në pikëpyetje mbetet pjesëmarrja e Bes Kallakut në këtë program.

Duke parë kombinimin e personazheve, të cilët janë padyshim emra mjaft të njohur të ekranit, me siguri që surprizat janë të garantuara. Ne jemi gjithë sy e veshë duke pritur shtatorin.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2019 - 20:13

Ish-deputetja Albina Deda dhe vajza e saj Ada kanë qenë të ftuara pasditen e sotme në emisionin 'Rudina'.

Postuar: 19/09/2019 - 18:31

Në vitin 2013, projekti muzikor i titulluar "Të ka lali shpirt", arriti të shndërrohej

Postuar: 19/09/2019 - 15:42

Koncerti “Tingujt e Çarshisë”, i mbajtur për 3 ditë me rradhë në kryeqytetin e Maqedo

Postuar: 19/09/2019 - 15:30

Kujt i ndodh të takojë mbretëreshën Elizabeth duhet ta dijë mirë këtë rregull.

Postuar: 19/09/2019 - 09:59

Të flasësh për problemet e shëndetit mendor, tashmë nuk konsiderohet më dhe aq tabu!

Postuar: 19/09/2019 - 09:31

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Aurela Gaçe ka nisur në Amfiteatrin e Tiranës koncertin për të cili

Postuar: 18/09/2019 - 21:15

Këngëtarja Baby G ka disa kohë që nuk është aktive në estradën shqiptare.Së fundmi në rrjetin e s