BREAKING NEWS

Bien shifrat, MSH publikon bilancin çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien shifrat, MSH publikon bilancin çfarë ka ndodhur  në 24
x

Gossip

Ndryshimi drastik i këngëtares së famshme, është pothuajse e panjohshme. Reagimet e fansave nuk priteshin

Ndryshimi drastik i këngëtares së famshme, është

Një dobësim drastik falë një regjimi ushqimor dhe stërvitjes së fortë, këngëtarja britanike lë të gjithë pa fjalë me ndryshimin e madh që ka bërë në paraqitje. Por, Adele nuk mori vetëm përgëzime. Shumë fansa e kritikuan pa masë pasi shikonin tek ajo një simbol të formave “curvy”.

Adele deklaroi se pas divorcit vuri shëndetin e saj në plan të parë, edhe duke menduar për të birin.

“Të jesh mbipeshë nuk është e shëndetshme, por edhe të biesh në mënyrë kaq të shpejtë”, -thanë kritikuesit e saj.

Këngëtarja britanike ka rënë rreth 30 kg në pak muaj. Trajneria e saj personale ka kundërshtuar gojët e liga, duke thënë se dobësimi i Adele është ndjekur nga mjekë dhe specialistë, duke i këshilluar një dietë të thjeshtë por të ekuilibruar.

Më të lexuarat