BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arreste për ish-zyrtarë të Bashkisë së Durrësit, zbardhen detajet e para

SPAK lëshon urdhër arreste për ish-zyrtarë të
x
BREAKING NEWS

Deputetët kundër Kolegjit të Kryetarëve, Kryesia e PD bën lëvizjen e minutës së fundit, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Deputetët kundër Kolegjit të Kryetarëve, Kryesia e PD
x
BREAKING NEWS

A do të ketë reshje shiu? Zbuloni parashikimin e motit për ditën e nesërme, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat (Tabela)

A do të ketë reshje shiu? Zbuloni parashikimin e motit për
x
BREAKING NEWS

“Edhe ju thoni, pse po shkon euro gropë?!”, Artan Hoxha publikon videon që nuk duhet humbur

“Edhe ju thoni, pse po shkon euro gropë?!”, Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

Fletë-arresti për Vangjush Dakon nga SPAK, Artan Hoxha zbardh si u bllokua në minutat e fundit dhe kush ishte personi që ndaloi prangosjen e ish-kryebashkiakut

Fletë-arresti për Vangjush Dakon nga SPAK, Artan Hoxha zbardh si u
x
BREAKING NEWS

Dalja nga burgu e Saimir Tahirit alarmon SHBA për dështimin e reformës, pritet një rikthim në qeli pas vendimit të Gjykatës së Lartë, flasin ekspertët: Ja sa vite rrezikon të dënohet ish-ministri

Dalja nga burgu e Saimir Tahirit alarmon SHBA për dështimin e
x
BREAKING NEWS

Deputeti i njohur komenton përçarjen e opozitës: PD-ja pa orientim, shumë kryetarë po synojnë të krijojnë parti të reja

Deputeti i njohur komenton përçarjen e opozitës: PD-ja pa
x
BREAKING NEWS

Ja ku u arrestua Sekretarja e Përgjithshme e MSH, Manastirliu e terrorizuara telefonoi Edi Ramën për t’i dhënë lajmin bombë, kryeministri e deklaroi si informacion nga SPAK, përgjimet implikojnë ministrat në shumë afera korruptive

Ja ku u arrestua Sekretarja e Përgjithshme e MSH, Manastirliu e
x

Gossip

Ndryshuan faqen zyrtare të Instagramit/ "Çmenden" fansat e Luiz Ejllit dhe dalin me 'kërcënimet' e papritura: Çdo gjë është fallco, pse nuk e zbaton dëshirën e tij. Ose ndërrojeni përsëri emrin, ose... (FOTO)

Ndryshuan faqen zyrtare të Instagramit/ "Çmenden" fansat e

Që në fillim, Luizi ka treguar se nuk është aspak tipi i rrjeteve sociale. Para hyrjes në shtëpi, ai madje nuk kishte fare Instagram. Gjatë qëndrimit të tij në "Big Brother", ka treguar se me shumë mundësi një mikesha e tij [Jurgena] mund t'i hapë Instagram. Megjithatë, së fundmi, duket se Instagramin e Luizit e ka marrë nën menaxhim, motra e tij. Kjo e fundit madje, e ka kthyer llogarinë në emrin e saj.

Ditën e sotme, ajo shkroi: "Fansa të dashur, për arsye sulmesh deri në ekstrem për të vjedhur këtë Instagram, motra e Luizit, që është zotëruesja e këtij Instagrami, do ta menaxhojë vetë." 

Profili që dikur kishte emrin e Luizit, tani ka emrin @ina.ejlli dhe një foto të Luizit me të motrën.

Megjithatë, njerëzit s'duken dhe aq të kënaqur me ndryshimet. Disa kanë kritika edhe për arsyen se ata që e menaxhojnë profilin, duket se s'kanë shumë qejf ta përmendim e ta përfshijnë Kiarën.

"Një pyetje për ty shoqja e Luizit që menaxhon këtë Instagram: I dëgjon deklaratat e Luizit për Kiarën? Më ç'të drejtë nuk e poston Kiarën se po na vini në dyshime?", shkruan dikush.
Një tjetër ka shtuar:

"Ti që menaxhon faqen e Luizit, pse nuk e mbështet Luizin në thirrjet dhe kërkesat që ai bën; pse nuk e zbaton dëshirën e tij; pse nuk respekton zgjedhjen e tij, pse nuk shpërndan asnjë video ku të permendet dhe Kiara Atëherë çdo gjë është fallco nga ana jote dhe ti nuk përfaqëson Luizin dhe atë çfarë ne duam tek ai."
Edhe njerëzve që nuk u pëlqen ndryshimi i emrit nuk janë të paktë.

"Të lutem ktheje emrin si e kishte nuk të ndjekim ty, por Luizin...; Ose ndërrojeni përsëri emrin, ose do t'ju bëjmë 'unfollow'. Vetëm do zbehet përkrahja ndaj tij, nëse nuk e ndërroni"; Po i bëni dëm Luizit duke ndërruar emrin në rrjetet sociale. Kjo është e padrejtë; Po e dëmtoni Luizin dhe lojën e tij; Unë do ju bëj unfollow deri sa Luizi ta menaxhojë vetë Instagramin; Kjo është antireklamë për Luizin", janë vetëm disa prej komenteve në Instagram.