BREAKING NEWS

Detaje të reja për vajzën e showbizz-it e implikuar në botën e krimit/ Si i ndihmoi Marina Fara dhe mikesha e saj dy transportuesit e drogës t’i arratisen policisë (Telefonata që e 'fundosi')

Detaje të reja për vajzën e showbizz-it e implikuar në
x

Gossip

Në datën e të dashuruarve, Robert Berisha shfaqet përkrah Nora Istrefit dhe jep lajmin e rëndësishëm në ditën më romantike (Fotoja i tregon të gjitha)

Në datën e të dashuruarve, Robert Berisha shfaqet përkrah

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund lidhjes së tyre disa muaj më parë. Ishte këngëtari Berisha ai që nëpërmjet një deklarate në rrjete sociale ka rrëfyer se me Nora Istrefin do të mbeten miq të mirë, por martesa e tyre ka marrë fund.

Por në ditën më romantike të vitit, Robert Berisha ka vendosur të ndajë një postim në rrjete sociale, ku shfaqet në një foto përkrah ish-bashkëshortes, Nora Istrefi.

Këngëtari ka treguar se së shpejti do të jenë bashkë për të kënduar në të njëjtin ambjent. Në ditën e shënuar të 8 marsit, Nora Istrefi dhe ish-bashkëshorti do të jenë sëbashku në ambjentet e një lokali për të përformuar.

Në datën e të dashuruarve, Robert Berisha shfaqet përkrah