Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, Meghan Markle merr vendimin drastik

Postuar: 14/03/2019 - 14:39

Dukesha e Sussex, Meghan Markle, është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe burime pranë familjes mbretërore kanë treguar për mediat e huaja se foshnja e saj dhe princ Harry-t është djalë.

Teksa i afrohet dita për të sjellë në jetë fëmijën e parë, Meghan ka marrë vendimin për t'u larguar nga çdo dalje publike dhe i ka dhënë fund të gjitha vizitave zyrtare.

Ajo tashmë ka marrë lejen e lindjes dhe do të qëndrojë larg syrit të mediave. Siç është thënë edhe më parë, dukesha pritet të lindë në muajin Prill.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 20:22

 Nëse është dikush që ka bërë ndryshime rrënjësore në pamjen e saj, ajo është Rudina Demacaj. Me një vullnet të hekurt, Rudina ka ndryshuar peshën e saj trupore përpara se ajo të bëhej e famshme.

Postuar: 21/05/2019 - 20:20

Moderatorja Dojna Mema është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video nga përdi

Postuar: 21/05/2019 - 19:01

Pakkush është në dijeni që  kur takon Papën ekziston një kod i caktuar veshjeje.Njësoj si në

Postuar: 21/05/2019 - 17:12

 Ditën e djeshme, Arbana Osmani dha alarmin në mesin e fansave në rrjetin social Instagram,

Postuar: 21/05/2019 - 16:44

Ai u përfol gjerësisht në media për lidhjen romantike me moderatoren simpatike Jonida Vokshi.Sard

Postuar: 21/05/2019 - 16:27

Më shumë sesa për renditjen e Shqipërisë në Eurovizion, shqiptarët janë të mërzitur me jurinë ita

Postuar: 21/05/2019 - 15:24

Ish-velina e emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella na ka impresionuar të gjithë