BREAKING NEWS

Të shtëna me armë zjarri në Krujë, dyshohet për viktima

Të shtëna me armë zjarri në Krujë, dyshohet për
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Gossip

“Ne duhemi shumë!”/ U përfolën për një lidhje, dy këngëtarët e njohur sqarojnë të vërtetën e raportit të tyre

“Ne duhemi shumë!”/ U përfolën për një

Një çift i ri i është shtuar showbizit shqiptar? Ishte kjo pyetja që mbizotëroi kudo në media pak javë më parë pasi dy këngëtarë shqiptarë Luar Arani dhe Sardi Strugaj publikuan një foto me përshkrimin, “Veç i imi”.

Kjo nxiti zërat se ata janë në një lidhje romantike. Megjithatë, më vonë rezultoi se bëhej fjalë për një bashkëpunim mes tyre. Gjë që nuk i ndali zërat. Sot dy artistët i kanë mohuar këto aludime duke thënë se janë thjesht miq.

“Sardi më është bërë si familje. Ne e kemi përzemër njëri-tjetrin dhe jemi edhe miq jo vetëm kolegë. Çfarëdo që të themi kush ka vendosur të mendojë se jemi bashkë kështu do mendoj. Jemi çift si kolegë dhe këngëtarë jo në anë romantike", tha Luari në një intervistë për ‘Shqipëria Live’.

Ndonëse pranoi se duhen shumë Sardi tha se mes tyre nuk ka asgjë romantike. Ai tha se çdo gjë ka ardhur në mënyrë spontane teksa zbuloi se ai është beqar.

“Ne jemi njohur për herë të parë me këtë bashkëpunim. I takuam në studio dhe dëgjuam këngën bashkë. Na pëlqeu dhe menduam se dilte mirë si bashkëpunim mes nesh. Çdo gjë spontane. Ne postuam një foto nga xhirimet e videos dhe titulli ndezi polemika. Ne e duam shumë njëri-tjetrin, shkojmë shumë mirë si çift. Na ka shërbyer si marketing. Nuk e gjetëm si ide për marketing por na shërbeu shumë mirë", tha Sardi.

 

Më të lexuarat