BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Gossip

Në ekran u shfaqën si armike të betuara, kapen ‘mat’ Ola dhe Jasemini, nuk do ta besoni se çfarë është zbuluar për to (VIDEO)

Në ekran u shfaqën si armike të betuara, kapen ‘mat’

Gladiola Zenelaj e njohur me emrin Ola u bë pjesë pak kohë në parë e spektaklit “Përputhen”. Ajo dhe Jasmina thumbuan menjëherë njëra-tjetrën, duke zbuluar se më parë kishin qenë shoqe me njëra-tjetrën.

“Kam 2 vjet që më ka bekuar Zoti ta kem larg, por na bashkoi programi”, u shpreh Jasmina.

Vajzat sillen si “armike”, madje kanë shprehur pëlqimin për të njëjtin djalë (Andin), por gjejeni çfarë? Burime për “Dritare.net” kanë bërë të ditur se Ola dhe Jasmina jetojnë me një banesë.

“Dritare.net” ka publikuar një video, në të cilën dy vajzat janë filmuar teksa dalin nga hyrja e pallatit për të marrë një porosi. Nuk dihet si qëndron e vërteta, pasi mundet të jetojnë me një pallat por jo në të njëjtën banesë. Megjithatë, pritet një reagim nga Ola dhe Jasmina.

Më të lexuarat