BREAKING NEWS

COVID-19/ 6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e fundit në Shqipëri, ja zonat "më të nxehta"

COVID-19/  6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e
x
BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x

Gossip

“Në fillim isha shumë skeptike”, moderatorja Nevina Shtylla zbulon çfarë e lidh me këngëtarin e njohur shqiptar: Më propozoi të...

“Në fillim isha shumë skeptike”, moderatorja Nevina

Moderatorja e njohur shqiptare, Nevina Shtylla, e cila është shkëputur prej disa muajsh nga ekrani televiziv i ka surprizuar të gjithë teksa u rikthye si pjesë e videoklipit më të ri të Capital T, ‘Buzëqeshje’.

Nevina ishte sot e ftuar në emisionin “Wake Up” në Top Channel, ku tregoi se si lindi bashkëpunimi me reperin e dashur për publikun.

Ajo ka zbuluar se oferta për të qenë pjesë e klipit ishte nga vetë artisti dhe se e ka pranuar për faktin se vinte në versionin filmik ndërsa shtoi se nuk do e shohim më në projekte muzikore. Gjithashtu Nevina u shpreh gjatë bisedës në studio se me Capital nuk kanë asgjë përtej miqësisë.

 “Sa i përket Capitalit, nuk ka asgjë përtej miqësisë. Kemi komunikuar. Më propozoi të jem pjesë e klipit të tij. Në fillim isha skeptike së më ka ardhur dhe herë të tjera si propozim nga emra shumë të mirë që mund ta kisha marrë në konsideratë, por ndoshta nuk kam qenë gati dhe nuk doja të ndihesha thjesht një vajzë klipi.

Propozimi i Capital T vinte pak dhe në versionin filmik në realizimin e tij, kështu që kishte diçka ndryshe nga realizimet e zakonshme dhe më pëlqeu si propozim. Isha kënaqësi të punoja dhe të isha pjesë e projektit”, tha moderatorja e njohur.

“Në fillim isha shumë skeptike”, moderatorja Nevina

“Në fillim isha shumë skeptike”, moderatorja Nevina

Më të lexuarat