BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Gossip

'Në fillim tha jo se s’jam më ashtu, por pranoi në fund', Fadil Berisha tregon takimin me Sharon Stone: Më puthi! 

'Në fillim tha jo se s’jam më ashtu, por pranoi në

Fotografi shqiptar, Fadil Berisha ka rrëfyer disa prej eksperiencave me personat më të famshëm në botë në E Diell. Ai theksoi se kur takohesh me të famshmit duhet të jesh i sigurt dhe vetëbesim dhe nuk duhet të shfaqësh nervoziëm.

Fotografi tregoi eksperiencën e punës me aktoren e famshme Sharon Stone.

“E kanë edhe pjesën që nuk duhet me i pas frikë, duhet me qenë i sigurt me veten. Kur erdhi i thash që të fotografoja pjesën e famshme të atij filmit. në fillim tha jo se s’jam më ashtu, por pranoi në fund. Kur mbaroi më puthi në të dyja faqet”, tha Berisha.