Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)
x

Gossip

Në gjendje të rëndë shëndetësore prej 10 ditësh, me vështirësi në frymëmarrje dhe dhimbje të tmerrshme, këngëtarja e njohur shqiptare do t’i nënshtrohet operacionit (FOTO)

Në gjendje të rëndë shëndetësore prej 10

Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha tregoi se ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore për shkak se vuan nga infeksioni i sinusit. Këngëtarja u shpreh se mezi merr frymë dhe se kishte dhimbje koke prej ditësh.

Dje Bebe ka treguar se për shkak se infeksioni nuk ka kaluar pas kaq ditësh do të duhet t’i nënshtrohet një operacioni.

Në gjendje të rëndë shëndetësore prej 10

“Shkova tek doktori për infeksionin e sinusit që nuk po largohet dhe më tha që më duhet t’i nënshtrohem një operacioni", thotë Bebe.

Në një postim tjetër këngëtarja tregon se po kalon momente të vështira larg prindërve dhe kërkon nënën e saj.

Në gjendje të rëndë shëndetësore prej 10

Në gjendje të rëndë shëndetësore prej 10