Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të rëndësishme, lëviz 20 drejtues, u kërkon të fokusohen në fushatë (Zbardhen EMRAT dhe pozicionet e tyre)

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të
x

Gossip

Në gjendje të rënduar psikologjike pas izolimit në karantinë, çifti i njohur i showbizit i jep fund lidhjes 3-vjeçare

Në gjendje të rënduar psikologjike pas izolimit në

Pas 3 vitesh bashkë një nga çiftet më të komentuar të showbizit, sidomos për diferencën e tyre në moshë, Scott Disick, 36 vjeç dhe Sofia Richie, 21 vjeç janë ndarë.

 Ish-partneri i Kourtney Kardashian dhe vajza e Lionel Richiet kanë vendosur të qëndrojnë të ndarë gjatë kësaj periudhe të vështirë për Scott.

Mediat e huaja bëjnë të ditur se Scott Discik, 36 vjeç është shtruar në qendër rehabilitimi pas disa traumave që ka kaluar.

Në gjendje të rënduar psikologjike pas izolimit në

"Scott dhe Sofia do qëndrojnë të ndarë derisa Scott të marrë veten", tha një burim për Us Weekly.  

I njëjti burim tha se Scott, i cili ka vuajtur nga abuzimi me substancat në të shkuarën, ka kaluar një periudhë të vështirë duke qëndruar në karantinë.  

Scott dhe Sofia e nisën lidhjen e tyre të shumëpërfolur në vitin 2017.

Në gjendje të rënduar psikologjike pas izolimit në

Më të lexuarat