Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Në jetë mund të kem bërë zgjedhje të gabuara”, Mariana Kondi flet për miqësinë me këngëtaren e njohur shqiptare dhe na la pa fjalë (FOTO)

Postuar: 18/10/2019 - 08:36

Aktorja e teatrit Mariana Kondi është shumë e dashur për publikun shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe publikon vazhdimisht foto duke ndarë me ndjekësit e saj momentet e bukura.

Ditën e djeshme, përmes një postimi në Instagram, ajo ka dhënë provat që një miqësi e vërtetë ekziston, për të gjithë ata që mund të dyshojnë. Aktorja ka publikuar një foto ku shihet pranë mikeshës së saj, këngëtares së njohur Artjola Toska dhe i ka dedikuar fjalët më të sinqerta dhe më të ëmbla.

“Në jetë mund të kem bërë zgjedhje të gabuara me të cilat jam zhgënjyer! Një libër e kam zgjedhur nga kopertina, por faqet ishin të bardha (sidomos tek poezitë). Një këngë e kam dëgjuar për shkak të një emiocioni të momentit, emocion kalimtar si pëlqimi i asaj kënge! Veshjet mund t’i zgjedh për shkak të modës por nuk më bëjnë moderne! Çantat i dua të mëdha dhe ato janë bosh! Në shumë çka mund të kem gabuar, por jo në zgjedhjen e shokëve apo të shokve! Një ndër to je ti Artjola Toska”, ka shkruar Mariana krahas postimit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 11:37

Policia e Kosovës nuk e ka lejuar hyrjen në stadium të këngëtarit të njohur, Noga. Noga është nxjerrë jashtë nga stadiumi Fadil Vokrri pasi me vete pati gjëra të cilat nuk lejohet në një ndeshje futbollistike.

Postuar: 18/11/2019 - 11:23

Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta feston sot ditëlindjen dhe dhuratën e parë e ka marrë

Postuar: 18/11/2019 - 09:05

Moderatori dhe gazetari Arian Çani njoftoi të premten që lamë pas se ‘Sofia’ ishte la

Postuar: 18/11/2019 - 08:28

Më në fund është mësuar arsyeja e udhëtimeve të shpeshta në Turqi të Genta Ismajlit.

Postuar: 18/11/2019 - 08:10

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli ka ‘thumbuar’ moderatoren Arbana Osman

Postuar: 18/11/2019 - 08:09

Aktorin Rezart Veleshnja këtë sezon po e shohim çdo të shtunë në emisionin e Luanës "Shiko k

Postuar: 18/11/2019 - 07:45

Prej kohësh përflitej se çifti i njohur dhe shumë i komentuar në media, boksieri Robin Krasniqi d