BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Gossip

Në këtë ditëlindje të saj/ Moderatori Blendi Fevziu nuk na e kurseu një foto me vajzën e madhe dhe duket e mrekullueshme

Në këtë ditëlindje të saj/ Moderatori Blendi Fevziu nuk

Duke parë fotot, me siguri është kështu. Kjo është Mishel, vajza e madhe e Blendi Fevziut, e cila sot ka ditëlindjen.

Gazetari i njohur ka postuar këtë foto ku shkruan thjesht “Gëzuar ditëlindjen Mishel” duke mos bërë atë që shohim shpesh tek prindërit e tjerë; dedikime të gjata sesa krenarë janë, sesa të lumtur e jo në pak raste sesa të bukur u duken fëmijët e tyre.

Krenaria e Fevziut për Mishelën, e cila tashmë është shkëputur nga familja dhe ka nisur studimet e larta, qëndron pikërisht tek modestia me të cilën ai flet për të publikisht. Ata që e njohin nga afër Mishel, tregojnë se veç faktit që është një vajzë studioze, ajo është dhe tejet e thjeshtë dhe me këmbë në tokë. Dhe për një prind nuk ka lumturi më të madhe se kjo, edhe kur përpiqesh “ta fshehësh” atë nga bota.

Në këtë ditëlindje të saj/ Moderatori Blendi Fevziu nuk

Në këtë ditëlindje të saj/ Moderatori Blendi Fevziu nuk

Në këtë ditëlindje të saj/ Moderatori Blendi Fevziu nuk

Më të lexuarat