BREAKING NEWS

A është ai politikani që përmendet në përgjime? Reagon për herë të parë Taulant Balla

A është ai politikani që përmendet në përgjime?
x
BREAKING NEWS

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në qeveri, ministrja lëshon thirrjen e fortë

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në
x
BREAKING NEWS

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e Fierit ka lidhje me hakerimin iranian, porositësit përshkruanin...

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për Çervanaku: E njihnin si bamirës

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për
x
BREAKING NEWS

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’ Berishën: Kur ke një biznes dhe gabon, fajtori është pronari, po bëheshin gjëra që...

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’
x
BREAKING NEWS

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/ Plas sherri në studio, kandidati për Bashkinë e Tiranës i kthehet keq Fevziut: A ka mundësi, programin e ka partia

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/
x
BREAKING NEWS

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e krimit...

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e
x
BREAKING NEWS

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i LGBT-së”/ Zotimi i pazakontë i kandidatit në Primaret e PD-së: Nuk shkel mbi...

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i
x

Gossip

Në këto ditë të zymta me shi, Elita Rudi suprizohet në mënyrën më të ëmbël nga Gjiko (FOTO)

Në këto ditë të zymta me shi, Elita Rudi suprizohet në

Prej disa ditësh po përballemi me ditë gri, të zymta, rreshje shiu, ulje temperaturash dhe pothuajse aspak rreze dielli. Për shumë prej nesh një mot i tillë ndikon drejtpërëdrejti në gjendjen tonë shpirtërore: disa i bën melankolik, disa i lumturon, disa i trishton, disa i bën nostalgjik e disa të tjerë i frymëzon. Kjo e fundit është rasti i Gjikos.

Reperi nga Kosova duket se këto ditë me shi i përdori në mënyrën më të bukur duke thuruar disa vargje për gjysmën e tij. Ai ka surprizuar Elitën me një buqetë me lule, të shoqëruar me një pusullë në të cilën shkruhet:

“Në ditët me re, ti je diell

Në ditët me shi, të kam ombrellë!”

Këtë surprizë kaq të ëmbël Elita e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

“Të dua dritë, Gjiko!”, shkroi moderatorja mbi foton e luleve.

Ja çuna, kaq e thjeshtë është të zbukuroni ditën e njeriut tuaj të zemrës.