BREAKING NEWS

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që aplikon ushtria amerikane për të zbular personat e infektuar nga COVID-19

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që
x

Gossip

“Në Kuran është thënë më parë kjo që po ndodh tani”, Çiljeta tregon më shumë rreth lutjeve dhe besimit të saj: I kërkoj falje Zotit

“Në Kuran është thënë më parë kjo

Këngëtarja e njohur, Çiljeta ka qenë pasditen e djeshme pjesë e programit të pasdites ‘Ftesë më 5’ në një lidhje ‘Skype’.

Ajo ka treguar se këto ditë i ka shijuar pranë djalit, Fernando i cili po gëzon ditët në shtëpi dhe pjesën se nuk i duhet të shkojë më në shkollë.

Ne vijim Çiljeta tregoi dhe se sipas saj gjithçka është duke ndodhur ashtu siçparashikuar më parë në librin e besimit mysliman, Kuran.

E pyetur nga Bieta se për çfarë lutet më shumë, Çiljeta tregoi se mbi të gjitha kërkon falje tek zoti. Ajo shtoi se lutet shumë për djalin e saj dhe shëndetin e gjithë njerëzve të dashur dhe që gjithë kjo situatë të kalojë sa më parë.

Çiljeta e mbylli lidhjen e saj me fjalët se zoti duhet të shpëtojë gjithë botën nga situata e vështirë në të cilën jemi.