BREAKING NEWS

Acari ‘mbërthen’ vendin, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat ditën e nesërme

Acari ‘mbërthen’ vendin, ja çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

Ndodh mrekullia! Pas 29 orësh nën rrënojat e tërmetit, nxirret gjallë foshnja 2 muajshe (VIDEO)

Ndodh mrekullia!  Pas 29 orësh nën rrënojat e tërmetit,
x
BREAKING NEWS

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda Klosit zbulon si qëndron e vërteta e 125 mijë eurove dhe deklarimeve të vëllait të ish-zyrtares

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda
x
BREAKING NEWS

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon çfarë ka ndodhur me ish-ministrin

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon
x
BREAKING NEWS

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela Gugallja. Ja në çfarë vendi të botës është ndaluar

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela
x
BREAKING NEWS

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e PD, zbardhen me shpejtësi detajet e minutave të fundit

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e
x
BREAKING NEWS

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e Alda Klosit? Ja si përgjigjet avokati i ish-zyrtares

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e
x
BREAKING NEWS

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi bashkëpunëtores së tij pas shpalljes “non grata”, fton militantët të “rrethojnë” Kuvendin dhe dërgon “kamikazë” te shtëpia e Ramës në Surrel

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi
x

Gossip

Në mes të Zvicrës, këngëtari i njohur bën gjestin e veçantë për Xhakën dhe Shaqirin: Duhet ta bëja për vëllezërit e mi (VIDEO)

Në mes të Zvicrës, këngëtari i njohur bën gjestin

Djemtë shqiptarë në futboll na bënë edhe njëherë krenare me fitoren në ndeshjen Zvicër-Serbi, që u mbajt pak dite më parë. Sigurisht, goli që shënoi njëri prej tyre bëri bujë kudo. Së fundmi, një gjest të veçantë për dy futbollistët shqiptarë ka bërë dhe reperi i njohur, Capital T.

Ky i fundit, teksa ndodhej në një koncert në Zvicër javën që kaloi, i kërkoi fansave që të thërrisnin në kor Granitit dhe Xherdanit. “Kështu e festuam fitoren javën e kaluar në Cyrih. ???? Duhet ta bëja për vëllezërit e mi Xherdi X Xhaka ???????????? Suksese sonte dhe gjithmonë vllazni ????????”, ka shkruar ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Më të lexuarat