BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Arbana Osmani i befasoi të gjithë, publikon foton në zonën e rrezikshme dhe...

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Arbana Osmani i befasoi

Moderatorja shumë e njohur  Arbana Osmani së fundmi, ka postuar një imazh ku shfaqet duke qëndruar në një zonë të rrezikshme. Edhe pse përpiqet të fshehë barkun e rrumbullakosur me kapele, duket qarku se ka shtuar kilogramë nga shtatzënia.

Nuk kanë munguar komentet ku ndjekësit kërkojnë të dinë përse e fsheh gjithmonë barkun.

Ndërsa të tjerë i thonë që të bëjë kujdes për fëmijën. “O Arbana mos rreziko jeten tende dhe te femis per nje foto je shum shum e mir te simpatizoj shum prandaj po te them ki kujdes te uroj shtatzani te mbar”.

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Arbana Osmani i befasoi

Më të lexuarat