BREAKING NEWS

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy persona, dërgohen me urgjencë te Trauma

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO dënon 13 të pandehur, akuzohen për trafik droge, ja me sa vite burg (Emrat)

Apeli i GJKKO dënon 13 të pandehur, akuzohen për trafik droge, ja
x
BREAKING NEWS

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6 marsit, janë të përfshirë ministra, kryetarë bashkish dhe...

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që propozon opozita: Ky është personi i duhur për të ardhur në krye të shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që
x
BREAKING NEWS

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës, pezullohen 87 leje drejtimi

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës,
x
BREAKING NEWS

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën, Policia e Shtetit në konferencë të jashtëzakonshme (VIDEO-LIVE)

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën,
x
BREAKING NEWS

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në krizë të madhe”, Spartak Ngjela ngre alarmin dhe paralajmëron goditje të bujshme nga SPAK: Ka një plan!

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në
x

Gossip

Në një lidhje dashurie? Donaldi e thotë troç dhe shuan çdo dyshim: E di e gjithë Shqipëria që…

Në një lidhje dashurie? Donaldi e thotë troç dhe shuan

Mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” Donald Veshaj i dha përgjigje pyetjes më të shpeshtë rreth jetës së tij private.

E ftuar ishte Adrola Dushi, e cila e pyeti nëse është në një lidhje dashurie. Aktori tha për të e di e gjithë Shqipëria që është vetëm.

"Jo, jo. Jam vetëm, realisht jam vetëm, për mua e di gjithë Shqipëria që jam vetëm", u përgjigj Donaldi.

Në një lidhje dashurie? Donaldi e thotë troç dhe shuan

Në një lidhje dashurie? Donaldi e thotë troç dhe shuan

Më të lexuarat