Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Në një lidhje dashurie? Rasheli Kolaneci flet për herë të parë

Postuar: 12/11/2018 - 23:34

Një prej vajzave më seksi të showbiz-it, Rashel Kolaneci di gjithmonë të tërheqë vëmendjen me fotot sensuale. Por vetëm kaq mundësi u jep fansave të saj, sepse për kureshtjet e tjera që ata mund të kenë, Rashel është e kujdesshme. Megjithatë, ka edhe raste kur nuk rezervohet para fansave të saj.

Kështu, mbrëmjen e sotme në DWM, Rasheli ka shuar kureshtjen e të gjithëve dhe i përgjigjet pyetjes më të shpeshtë që i është bërë gjithmonë. “A je në një lidhje dashurie?”
 
Edhe pse është mësuar tashmë me të njëjtën pyetje, këtë natë vendosi të përgjigjet: “Më është bërë shumë shpesh e njëjta pyetje, nuk kam folur asnjëherë, por sonte do të flas meqenëse jam në emisionin më të bukur. Dua t’i them të gjithë publikut dhe atyre që më pyesin: në momentin e parë që do të kem diçka për t’ua komunikuar, do t’ua komunikoj…. "-tha Rasheli.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 23:49

Capital T njihet për bamirësitë që bën për njerëzit në nevojë dhe në Muajin e Shenjtë të Ramazanit është bërë edhe më i ndjeshëm ndaj tyre.Si një djalë tepër bujar që është, ai ka vendosur që të bëjë një gjest prekës

Postuar: 24/05/2019 - 23:08

Motra e këngëtares Flaka Krelani do të jetë e ftuar nesër mbrëma në emisionin e Ermal Mamaqit, &l

Postuar: 24/05/2019 - 21:42

 Kejvina Kthella tashmë është një ndër modelet më të njohura dhe më të komentuara në mediat

Postuar: 24/05/2019 - 21:36

 Gazetari i njohur Sokol Balla është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku herë pas here publik

Postuar: 24/05/2019 - 20:20

Ermal Mamaqi ka premtuar se filmi i tij i fundit “Dy Gisht Mjaltë” do të transmetohet

Postuar: 24/05/2019 - 17:07

Ajo ka vetëm pak javë që është bërë nënë për herë të parë dhe nuk ka kaluar shumë kohë për të na

Postuar: 24/05/2019 - 13:43

Figura të njohura publike kaluan në tapetin e kuq të Kanës gjatë këtyre ditëve, duke tërhequr vëm