BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Gossip

Në një lidhje me Robert Berishën? Pasi publikoi fotot në momente intime me këngëtarin, reagon për herë të parë modelja italiane dhe i habit të gjithë me deklaratën

Në një lidhje me Robert Berishën? Pasi publikoi fotot në

Robert Berisha është përfolur se ka nisur një lidhje me modelen italiane, Maria Bove. Gjithçka nisi pas disa postimeve që modelja bëri në rrjete sociale, që i tregonin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Për më tepër, Maria postoi dhe një video duke u puthur në buzë me Robertin, duke i shtuar dhe më shumë thashethemet. Por ndërsa u raportua se mes tyre nuk ka asgjë, ka qenë vetë modelja që i ka shuar këto zëra.

Ajo ka zhvilluar një intervistë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, ku është pyetur dhe nëse ka nisur një romancë me Robertin.  “Isha e sigurt se kjo ishte pyetja e parë. Jo njerëz unë dhe Roberti nuk jemi bashkë”, është përgjigjur modelja italiane.

Më të lexuarat