BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Gossip

“Në plazh jam me familjen dhe nuk kam mundësi të flirtoj”, moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ flet hapur për historitë e saj të dashurisë gjatë verës

“Në plazh jam me familjen dhe nuk kam mundësi të

Moderatorja e ‘Top Channel’, Alesia Bami deklaroi dje në rubrikën ‘Trotuar’ në emisionin ‘E Diell’ se nuk ka mundësi të flirtojë kur shkon në plazh sepse është me familjen ose shoqërinë.

Alesia tha se nuk beson te “Dashuritë e Verës” sepse ato sipas saj nuk kanë qëndrueshmëri dhe mbyllen shpejt.

“Në plazh jam me familjen dhe nuk kam mundësi të

“Unë prandaj nuk njoh dhe nuk flirtoj me njerëz në verë, për arsye se jam gjithmonë në këto gjire që s’ka njerëz. Kështu që prandaj nuk njoh.”

“Në plazh jam me familjen dhe nuk kam mundësi të

“Unë jam ose me shoqërinë ose me familjen. Me familjen jam në vende ku nuk ka shumë rini dhe nuk kam mundësinë kur të flirtoj. Nuk e mendoj si diçka serioze këto flirtimet e verës, më duken shumë të shkurtra”, ka thënë modelja.