BREAKING NEWS

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”, zbulohet komunikimi pak minuta para vrasjeve (Video)

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”,
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja cila ishte lidhja e ish agjentit të FBI-së me Agron Nezën

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja
x
BREAKING NEWS

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për shpalljen time non-grata

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për
x
BREAKING NEWS

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë në Gramsh

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen e rëndësishme me këtë vend

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë gjahu, më pas shkoi tek vëllai i tij dhe...

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë
x
BREAKING NEWS

Dhunimi i gazetarit Elvis Hila, BE del me reagimin e fortë: Dënojmë sulmin, autoritetet të hetojnë ngjarjen

Dhunimi i gazetarit Elvis Hila, BE del me reagimin e fortë:
x
BREAKING NEWS

Ekzekutoi me armë gjahu gruan dhe vëllanë, arrestohet autori i tragjedisë në Gramsh

Ekzekutoi me armë gjahu gruan dhe vëllanë, arrestohet autori i
x

Gossip

Në prag të festave të fundvitit, Xhensila Myrtezaj prezanton anëtarin më të ri të familjes së saj. Publikohen FOTOT

Në prag të festave të fundvitit, Xhensila Myrtezaj prezanton

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku i kanë shtuar familjes së tyre një anëtar të ri në prag të festave të fundvitit. Vërtetë Xhensila përflitet për një shtatzëni, por jo, nuk është një fëmijë!

Me anë të një postimi në Instagram, këngëtarja i ka prezantuar të gjithë me kotelen e tyre të re në ngjyrë gri. Ajo është shprehur se Ajka nuk ka vendosur ende për emrin e saj.

Në prag të festave të fundvitit, Xhensila Myrtezaj prezanton

"Ju prezantoj me anëtarin më të ri të familjes Kallaku, Gray, Twinkle, moon, shade, Star… na falni por Ajka akoma nuk është e sigurt për emrin", ka shkruar Xhensila.

Në prag të festave të fundvitit, Xhensila Myrtezaj prezanton

Në prag të festave të fundvitit, Xhensila Myrtezaj prezanton

Në prag të festave të fundvitit, Xhensila Myrtezaj prezanton

Më të lexuarat