BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Gossip

Në pritje të ëmbël? Armina Mevlani rrëfen planet pas dasmës madhështore: Pas martesës dihet se çfarë vjen

Në pritje të ëmbël? Armina Mevlani rrëfen planet pas

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar. Ata kanë më shumë se 10 vite së bashku, por në shtator të këtij viti kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Çifti organizuan një dasmë madhështore me shumë të ftuar, mes të cilëve nuk mungonin as nga fusha të ndryshme, si politika, muzika apo ekrani.

Mirëpo, disa muaj pas këtij eventi special, si çdokush edhe ata do të bëhen prindër. Mbrëmjen e djeshme, Arminën e ngacmuan duke i thënë nëse ka kërkuar për emra fëmijësh.

Ndërkohë, blogerja u shpreh në “Goca dhe Gra”: “Emrat i kam gjetur në moshë shumë të vogël sepse jam e fiksuar me emrat, por tani pas martesës dihet se çfarë vjen”.