BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Gossip

Në pritje të ëmbël, modetarorja Arbana Osmani zbulon kush do ta prezantojë spektaklin ‘Dua të të bëj të lumtur’ pas sjelljes në jetë të bebit

Në pritje të ëmbël, modetarorja Arbana Osmani zbulon kush do

Sikurse edhe vitin e kaluar, sezoni i ri i emisionit  “Dua të të bëj të lumtur” do të nisë transmetimin në ekran në muajin janar.

Ditën e sotme, Arbana i ka kërkuar publikut shqiptar të dërgojë historitë personale në adresën e saj apo email-in e programit, teksa i ka mundësuar ndjekësve t’i bëjnë pyetje lidhur me emisionin.

Sigurisht, çfarë i ka bërë kuriozë të gjithë është të dinë nëse Arbana do të jetë në krye të emisionit këtë vit duke moderuar, apo do të merret me bebushin meqenëse është në pritje të ëmbël.

“A do prezantosh ti sërish apo do merresh me bebushin? Ps: Je një mami shumë cute!”- i shkruan një ndjekëse, të cilës Arbana s’ka vonuar t’i përgjigjet, duke na shuajtur kuriozitetin të gjithëve.

Për sa kohë gjithçka të shkojë mirë dhe shtatzënia të jetë e mbarë, moderatoren do ta shohim edhe këtë sezon në ekran.

“Do ta prezantoj unë, nëse shkon çdo gjë mirë”- shkruan Arbana, e cila është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël.

Në pritje të ëmbël, modetarorja Arbana Osmani zbulon kush do

Më të lexuarat