BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Gossip

Në rrethana ende të mistershme, nipi 27-vjeçar i Elvis Presley-t ndërmerr aktin ekstrem ndaj vetes

Në rrethana ende të mistershme, nipi 27-vjeçar i Elvis

Nipi i Elvis Presley-t, Mbretit të Rock and Roll-it,i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë. 27-vjeçari Benjamin Keough, djali i Lisa Marie Presley, njoftohet që të ketë kryer vetëvrasje me armë zjarri të dielën.

 Burimet nga zyrtarë na thonë që Ben ka ndërruar jetë në dielën në Calabasas nga një plagë me armë zjarri të vetë-shkaktuar, ” raportoi TMZ, përcjell Abcneës.al

Më pas, në një deklaratë të dhënë për Associated Press, një përfaqësues i zonjës Presley konfirmoi vdekjen ndërsa shtoi se nëna ishte e pikëlluar.

“Ajo është tërësisht zemërthyer, e pa ngushëllueshme dhe e shkatërruar, por po përpiqet që të qëndrojë e fortë për binjakët e saj 11-vjeçarë dhe djalin tjetër më të madh Riley. Ajo e adhuronte atë djalë,” thuhet në deklaratë.

Keough kryesisht ka mbajtur një profil të ulët dhe nuk u bë një figurë e madhe publike bazuar në lidhjet familjare. Sidoqoftë nëna e tij vinte shpesh në dukje se sa shumë i ngjante gjyshit të tij, mbretit të Rock and Roll-it.