BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

Në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ mbërrin një zarf, zbardhet çfarë iu kërkohet banorëve që të bëjnë

Në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ mbërrin një

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” mbrëmjen e djeshme ka mbërritur një zarf i bardhë, i cili është hapur dhe lexuar nga Arjola.

Në zarf thuhet se banorët duhet të organizojnë një dasmë të Shqipërisë së Veriut dhe duhet t’i ndajnë vetë rolet.

“Banorë, vëllai i madh dëshiron t’ju japë mundësinë të organizoni një dasmë tradicionale të Shqipërisë së Veriut. Duhet të ndani vetë se cili do të jetë nusja dhe dhëndri, prindërit e nuses, kryetarja e bashkisë. Keni pak kohë për të ndalë rolet. Vëllai i madh do t’ju ndihmojë me detajet, veshjet e të gjitha. Posaçërisht për ju do të performojë Bujar Qamili. Nusja dhe dhëndri duhet të shkruajnë betimet që do i thonë nuses”, shkruhet në zarf.

Në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ mbërrin një