Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Në siguri shumë të lartë dhe larg syrit të medias, ky është vendi ky dukesha Meghan Markle festoi ditëlindjen e saj

Postuar: 14/08/2019 - 23:41

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zgjedhur ta festojë ditëlindjen e saj të 38-të në një udhëtim me familjen në Ibiza të Spanjës.

Ajo ka udhëtuar drejt këtij vendi dy ditë pas ditëlindjes së saj dhe në datën 12 është kthyer në Angli.Mediat e huaja bëjnë me dije se ata kaluan sëbashku pushimet e ëndrrave në siguri shumë të lartë.
 
Meghan, Harry dhe Archie kanë udhëtuar me një avion privat teksa kanë qëndruar në një vilë larg syve të publikut.Familja ka udhëtuar gjithashtu nën shoqërimin e një skuadre sigurie si dhe kanë punësuar 5 eskorta që njihnin vendin ku ata po pushonin.
 
Ata kanë zgjedhur të shkojnë në këtë qytet pasi është ndër të preferuarit e Meghan.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/08/2019 - 19:11

Këngëtarët e muzikës popullore dhe asaj të rrymës tallava kanë sezonin e tyre gjatë muajve të verës.

Ata janë të ftuar në dasmat që zhvillohen gjatë kësaj periudhe dhe pagesat janë tejet të kënaqshme.

Postuar: 22/08/2019 - 15:45

Sezoni i ri televiziv në Klan pritet me shumë ndryshime.

Postuar: 22/08/2019 - 15:28

Tashmë është zyrtare që çifti i njohur do të martohet në një ceremoni speciale.

Postuar: 22/08/2019 - 14:49

Këngëtarja Dua Lipa po feston sot ditëlindjen e saj të 24.

Postuar: 22/08/2019 - 14:40

Aktorja shqiptare shumë e komentuar në showbiz për deklaratat e saj të bujshme, Ana Lika ishte e

Postuar: 22/08/2019 - 14:23

Arbenita dhe Fero janë kthyer në çiftin më të përfolur shqiptar.

Postuar: 22/08/2019 - 14:16

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun s