BREAKING NEWS

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit të Dick Martyt për krime nga UÇK, e cilëson të pabazë dhe kërkon të hartohet një i ri, tërbohen serbët

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit
x
BREAKING NEWS

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të madhe që nga fillimi i luftës në Ukrainë, Kievi po tenton të marrë Krimenë

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit, kategoritë që përfitojnë dhe fondet e vëna në dispozicion nga buxheti

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit,
x
BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x
BREAKING NEWS

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare në shtator: Grupi i Berishës do të konsiderohet ‘armatë terroriste’, nuk mund të ketë qeveri teknike për hallet e Metës

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në të gjithë vendin, si parashikohet të jetë moti për ditën e sotme

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në
x

Gossip

“Në sytë e tu shoh të ardhmen time”/ Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ i kthehet ‘flakë për flakë’ ndjekësit dhe i jep përgjigjen që nuk e kishte imagjinuar

“Në sytë e tu shoh të ardhmen time”/ Moderatorja e

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është mjaft aktive në profilin e “Instagram”-it, ku herë pas here bën bashkëbisedim virtual me ndjekësit e saj.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, ku fansat kanë qenë shumë kuriozë dhe i kanë bërë pyetje të shumta. Por jo vetëm kaq, pasi disa i kanë bërë komplimente të shumta.

Madje një ndjekës i ka shkruar: “Në sytë e ty shoh të ardhmen time” dhe moderatorja e njohur i ka kthyer një përgjigje epike.

“Ik kontrolli sytë dhe mendjen, se të paktën njëra nga të dyja po të bën numra”, i kthehet Ponari në “Instastory”. 

“Në sytë e tu shoh të ardhmen time”/ Moderatorja e

Më të lexuarat