BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Gossip

“Në vend të barkut të kanë ikur c*cat”/ Ndjekësi i bën komentin epik, Aulona Musta i kthehet keq dhe e lë pa fjalë me përgjigjen e saj: Po ti mo i shkretë...(REPLIKAT)

“Në vend të barkut të kanë ikur c*cat”/

Moderatorja Aulona Musta është vazhdimisht në qendër të vëmendjes me postimet e saj pikante në rrjetet sociale. Ajo publikon shpesh video fitnessi, duke treguar super format trupore.

 Mirëpo, përpos komplimenteve, shpeshherë i ndodh të përballet dhe me komente negative. Së fundmi, moderatorja ka publikuar një video duke bërë disa ushtrime dhe është përplasur me një ndjekëse.

“Ty në vend se të të ikë ai bark që të ka ngelur, të ikin c*cat”, i ka shkruar dikush dhe Aulona nuk ia ka kursyer një përgjigje.

“Në vend të barkut të kanë ikur c*cat”/

“Opo unë c*cat iki te xhaxhi doktori dhe për 2 orë i bëj dhe pesa po të dua, po ti moj i/e shkretë që s’ke ç’i bën dot trurit…këtë hall qaj ti, jo të civave të mia”, ka replikuar moderatorja.

“Në vend të barkut të kanë ikur c*cat”/

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ne forme me Aulonen (@aulonamusta)