BREAKING NEWS

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i fuqishëm nga Yuri Kim

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i
x

Gossip

Nëna e saj feston sot ditëlindjen, Arilena Ara përlot me mesazhin e veçantë që i ka dërguar (FOTO)

Nëna e saj feston sot ditëlindjen, Arilena Ara përlot me mesazhin

Këngëtarja njohur Ariela Ara ka publikuar mesazhin që i ka dërguar nënës së saj në ditën e lindjes. Ajo i ka dërguar nënën së saj mesazhin plot dashuri sapo akrepat shënuar orën 00:00. Nënën, ajo e cilëson si bekimin më të madh në tokë.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Zoti të bekoftë me lumturi të pashtershme! Uroj që portreti dhe sytë e tu të jenë gjithmonë të qeshur dhe unë të jem aty t’i përqafoj përjetësisht…Të puth duart e tua të shenjta që më kanë përkëdhelur jetën. Gëzuar shpirt, sot festojmë për bekimin më të madh në tokë, NËNËN. Të dua”, shkruan këngëtarja në mesazhin e saj.

Kujtojmë babai i këngëtares së njohur shqiptare për fat të keq është ndarë nga jeta disa vite më parë. Për këtë humbje Ariela ka treguar se ndjen një dhimbje të madhe.

Nëna e saj feston sot ditëlindjen, Arilena Ara përlot me mesazhin

Më të lexuarat