BREAKING NEWS

Surpriza ‘të pakëndshme’ 24 orët e fundit, Ministria e Shëndetësisë jep detajet sa raste të reja janë shënuar me COVID

Surpriza ‘të pakëndshme’ 24 orët e fundit, Ministria
x

Gossip

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin”, Robert Berisha rrëqeth me dedikimin për humbjen e së ëmës: Ato marrin një leje speciale nga Zoti për...

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin”,

Këngëtari Robert Berisha ditën e shtunë humbi parakohe nënën. Një lajm i trishtë që sikurse u shpreh Roberti nuk mund ta përshkruante me fjalë dhimbjen.

Por së fundmi këngëtari ka ndarë një status shumë prekës ku shkruhet se nënat nuk shkojnë në parajsë, por shpirti i tyre qëndron ende për të parë fëmijët.

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin. Ato marrin një leje speciale nga Zoti për të qëndruar pak më gjatë rrotull dhe për të parë fëmijët e tyre, pa pasur rëndësi se çfarë ka ndodhur mes tyre në jetën e tyre të shkurtër të vdekshme”, thuhet në shprehjen e postuar nga Roberti.

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin”,

Më të lexuarat