BREAKING NEWS

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të madhe që nga fillimi i luftës në Ukrainë, Kievi po tenton të marrë Krimenë

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit, kategoritë që përfitojnë dhe fondet e vëna në dispozicion nga buxheti

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit,
x
BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x
BREAKING NEWS

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare në shtator: Grupi i Berishës do të konsiderohet ‘armatë terroriste’, nuk mund të ketë qeveri teknike për hallet e Metës

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në të gjithë vendin, si parashikohet të jetë moti për ditën e sotme

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në
x
BREAKING NEWS

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin kërkimet për kapjen e autorit

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin
x

Gossip

“Nëse ata vendosin ta bëjnë…”/ E zbulon Olti Curri: Ky është çifti më i ri i showbizit që do rrëzojnë nga froni Donaldin dhe Borën

“Nëse ata vendosin ta bëjnë…”/ E zbulon Olti

Romanca e Megi Pojanit dhe futbollistit Endri Çekiçi është përfolur goxha në rrjet ditëve të fundit.

Dyshja kanë zgjedhur ta ruajnë në mënyrë hermetike jetën sentimentale por fotot e publikuara në profilet e tyre tregojnë se ata kanë nisur një romancë dhe se ata ndodhen në të njëjtin destinacion. Çifti janë duke bërë pushimet bashkë në ishujt e Afrikës Lindore.

E teksa prej tyre nuk është marrë ende një konfirmim nëse janë bashkë apo jo, Olti Curri ka dhënë mendimin e tij rreth çiftit të përfolur. Nëpërmjet disa videove në InstaStory ai u shpreh se nëse ata vendosin ta bëjnë sadopak të ditur lidhjen e tyre, të gjithë mediat do të flasin për çiftin dhe do e rrëzojnë menjëherë nga froni Bora Zemanin dhe Donald Veshajn.

Sipas tij Megi është një personazh goxha i ndjekur ndërsa Endri është një futbollist i ri në karrierë që luan për një ekip të madh në Turqi siç është Kanyaspor.

“Në qoftë se lajmi është i vërtetë dhe dyshoj që është i vërtetë, Megi dhe Endri janë çifti më i ri bombastik i showbizit shqiptar. Sepse Megi super personazh, Endri është i ri në fillim të karrierës me një sukadër të rëndësishme kështu që këta janë çifti që i rrëzojnë nga froni Donaldi dhe Borën me një lëvizje.

Nëse Megi dhe Endri do të vendosin që lidhjen e tyre ta bëjnë sa më pak publike, vëmendja e të gjithë mediave, protaleve, televizioneve do të përqëndrohet tek këta të dy dhe vë bast që gjatë gjithë dimrit do të përflitet vetëm për ta”– u shpreh Olti.

 

Më të lexuarat