BREAKING NEWS

Kryeministri Rama ‘ngre’ traun, hapet zyrtarisht rruga e rëndësishme në vendin tonë (VIDEO-LIVE)

Kryeministri Rama ‘ngre’ traun, hapet zyrtarisht rruga e
x
BREAKING NEWS

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe ka një lutje për të gjithë: Më është rikthyer sërish tumori në tru. Të mërkurën do duhet prapë me u përballë mes jetës edhe vdekjes!

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Gossip

“Nëse do kisha fjet duke e menduar, do isha zgjuar duke ia...”/ Konkurrenti i parë që la shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ flet për Beniadën pasi modelja i shprehu pëlqimin: Na bëri ftesë për të shkuar jashtë, tani po pres...

“Nëse do kisha fjet duke e menduar, do isha zgjuar duke

Modelja bukuroshe e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani, bëri një deklaratë që askush nuk e priste pasi doli nga reality show, Elhaid Cufi.

Teksa po bisedonte me Palomën, Beniada tha se as Donaldin dhe as Arditin nuk i sheh si opsione për të kaluar marrëdhënien në një fazë të re.

“Unë nuk jam sipërfaqësore, unë shoh karakterin. Për shembull dua të them që me Elhaidin kam pasur një tërheqje nga ana e temperamentit dhe tipit që ai kishte”, u shpreh Beniada.

Kjo deklaratë u komentua ditën e sotme nga vetë shkrimtari në studionin e emisionit “Shqipëria Live” në Top Channel.

“Na bëri ftesë për të shkuar jashtë, tani po pres që të dalë që të marrim letrat. E kam vlerësuar, jam munduar që ta respektoj. Nuk është se kam ndjerë ndonjë kimi të madhe. Një histori dashurie nuk nis nga një shikim apo prekje. Nëse do kisha fjet duke e menduar, do isha zgjuar duke ia shprehur”, tha Elhaidi.

“Nëse do kisha fjet duke e menduar, do isha zgjuar duke

Më të lexuarat