BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët e zeza në SPAK, ja strategjia që po ndjek për të shpëtuar nga arresti me burg

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët
x
BREAKING NEWS

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri në rrëzimin e qeverisë, kreu i “Foltores” shton kërcënimet ndaj SPAK

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit, “Zëri i Amerikës” zbardh skenarin si kryeministri i dha miliona euro pasuri dhëndrit të kreut të “Foltores”

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit,
x
BREAKING NEWS

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë tradhtarësh dhe zbardh skandalet e ballistëve, ja mesazhi për Alimadhin dhe faktet që tregojnë se partizanët çliruan Shqipërinë nga nazistët e fashistët

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë
x
BREAKING NEWS

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i pamëshirshëm i Luftës Antifashiste Nacional Çlirimtare

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i
x
BREAKING NEWS

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron pronarët dhe tregon çfarë fshihet pas indeksimit, shoqata paralajmëron padi në Gjykatën Kushtetuese

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron
x
BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x

Gossip

“Nëse do lyeja flokët si Luizi dhe thonjtë si Kristi...", Maestro habit me deklaratën e bujshme: Gruaja do të mërzitej shumë

“Nëse do lyeja flokët si Luizi dhe thonjtë si

Këngëtari i njohur, Armaldo Kllogjeri, ishte dje i ftuar në “E Diell Folk”, ku përveçse ka ndezur skenën me disa këngë popullore, u është përgjigjur edhe disa pyetjeve pikante.


Madje në një moment ai është pyetur “se çfarë do t’i thoshte gruaja nëse do lyente flokët si Luizi apo thonjtë si Kristi? A do të fuste në shtëpi apo jo”.

“Do të mërzitej shumë, në shtëpi padyshim që do të më fuste. Do të thoshte ‘ky është vendimi jot’. Për të dyja, si për flokët ashtu edhe për thonjtë”.


Maestro shton se siç bëri zgjedhjen për të hyrë në “Big Brother VIP 2”, bashkëshortja do t’i thoshte ‘për mua nuk dukesh bukur, por kjo është zgjedhja jote”.

Kujtojmë se gjatë emisionit Krist Aliaj e ka surprizuar Armaldon. Teksa ky i fundit po fliste për të, ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri ka hyrë në studio dhe e ka takuar.

Edhe pse më herët gjatë intervistës, Maestro tha se do e takonte Kristin vetëm nëse ai do e ftonte në dasmë, ai nuk ngurroi që t’i jepte dorën. Madje në fund, Armaldo i dha edhe një përqafim.